promocje

Bonusy bukmacherskie na start

7 grudnia 2018 0

bonusy bukmacherskieObstawianie wyników rozgrywek wymaga wiedzy i umiejętności, które przy niewielkiej inwestycji pomogą zarobić wysokie sumy pieniędzy. Mimo, że niektórzy utrzymują, iż wystarczy odrobina szczęścia, by wytypować dobrze, to doświadczeni gracze chłodzą zapał świeżych typerów uświadamiając im, że aby zarabiać, należy najpierw zgłębić temat. Wielu bukmacherów oferuje bardzo korzystne bonusy, jednak przed przypływem radości, należy zapoznać się z regulaminem każdego z nich, by upewnić się, że będą dla one korzystne.

Najlepsze bonusy bukmacherskie na start

Celem bonusów jest przyciągnięcie i zwrócenie uwagi klienta. Zakłady bukmacherskie prześcigają się w tworzeniu atrakcyjnych propozycji, które skłonią przyszłego gracza do zarejestrowania się właśnie na ich stronie. Liderem w tym zakresie jest naszym zdaniem Totolotek, który oferuje nawet 1200 złotych w darmowych bonusach – po użyciu kodu promocyjnego. Korzystanie z bonusów jest oczywiście bardzo opłacalne, a wybór kilku bukmacherów nie wyklucza otrzymania bonusów u każdego z nich. Wielu bukmacherów oferuje bonusy na start, które osoba zarejestrowana otrzymuje na pierwsze zakłady. Przykładowo w Fortunie jest to bonifikata do 500 złotych, natomiast w Totolotku 1000 złotych. (Po użyciu kodu promocyjnego nagroda rośnie nawet do 1145 zł) W zależności od ustaleń w regulaminie zdarza się, że ta kwota nie może być wykorzystana przed wpłatą depozytu. Dobrą wiadomością jest, że nie ma limitu, który regulowałby ilość szans na otrzymanie bonusów. W zależności od rodzaju, korzystać można za każdym razem, gdy pojawi się taka możliwość.

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Warto podkreślić, że bonus jest czymś jednorazowym, a uzyskanie go pojawia się już z chwilą zarejestrowania się na stronie bukmachera. Najpopularniejszy jest bonus na start, który zagwarantowany jest dla każdej, nowej osoby. W zależności od oferty firmy, występują w postaci kwoty na obstawienie pierwszego meczu lub większego procenta wygranych. Jednak to dopiero początek prezentów przygotowanych przez zakłady bukmacherskie.

Zakład bez ryzyka

W szczególności nowym graczom proponuje się tak zwany freebet, czyli darmowy zakład. Typer otrzymuje kwotę pieniędzy, za którą może obstawić dowolny wynik w wybranej przez siebie rozgrywce. Korzystnym bonusem jest także cashback, który pozwala obstawić bez ryzyka. Na czym to polega? Zagrać można za dowolną kwotę, która pochodzi z depozytu wpłaconego wcześniej, a w przypadku przegranej zostanie w całości zwrócona na konto, z którego została pobrana. Warto uprzednio zapoznać się z regulaminem, ponieważ może okazać się, że kwotą trzeba jeszcze kilka razy obrócić lub ilość typowanych zdarzeń jest ograniczona. Bonusy nie są równe dla wszystkich graczy i w zależności od ich rodzaju mogą być bardziej lub mniej korzystne.

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *