promocje

Kody Promocyjne w Internecie

21 stycznia 2019 0

kody promocyjne w internecie

Kody promocyjne są bardzo atrakcyjnym kąskiem dla wszelkiego rodzaju entuzjastów zakupów online, jak i również zakupów w sieciach stacjonarnych. Najczęściej dochodzi do sytuacji, kiedy w momencie płatności dochodzimy do rubryki „kod rabatowy” i zazwyczaj musimy pominąć ten punkt. Obwiniamy się za niesprawdzenie obowiązujących promocji, które pomogłyby nam zaoszczędzić kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych. Jak zatem je znaleźć?

Jak szukać kody promocyjne w internecie?

Sprawa jest banalnie prosta. Internet jest pełen stron, na których można znaleźć kody do specjalnych promocji na towary, usługi. Możemy również znaleźć kody bonusowe by odebrać specjalny prezent np. u bukmachera po wpisaniu kodu promocyjnego Forbet otrzymamy dodatkowy bonus na start do wykorzystania. Przy naszych poszukiwaniach należy jednak zachować ostrożność, ponieważ niektóre ze stron potrafią mieć „nieczyste intencje”. Jeżeli strona chce, abyśmy pobrali plik w formie obrazka lub jakikolwiek inny, powinniśmy jak najszybciej  zrezygnować z ich oferty. Wszelkiego rodzaju prośby o „wysłanie SMS-a” w zamian za otrzymanie kodu również powinny być przez nas omijane szerokim łukiem.

Ważność kodów w sieci

Kolejny zabieg stron gromadzących rabaty wykorzystuje mechanizm presji czasowej. Podawane kody mają datę ważności, która często jest bardzo krótka i może zmusić nas do skorzystania z oferty zbyt pochopnie. W rzeczywistości kody są ważne o wiele dłużej, a daty ważności mogą być zmieniane przez wpisane algorytmy. W ten sposób dana strona zyskuje na naszym kliknięciu w link afiliacyjny.

Jak skorzystać z kodu bonusowego

Mając za sobą wszystkie potencjalne niebezpieczeństwa, możemy przejść do wykorzystania kodów. Na stronach gromadzących kody, często są one prezentowane w wyraźny sposób, zieloną czcionką lub na podświetlenieniu, co sygnalizuje, że dany kod nadal obowiązuje. 100% pewność możemy mieć tylko wtedy, gdy wpiszemy lub podamy go przed zakupem w danym sklepie. Pamiętajmy również o tym, aby wpisać go w niezmienionej formie, z zachowaniem dużych i małych liter, gdyż może się okazać, że dana promocja nam nie przysługuje.

Gdzie możemy znaleźć kody do promocji?

Na samym końcu omówimy miejsca, gdzie można znaleźć kody promocyjne. W pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić newslettery sprzedawców (w tym również subskrypcje mailowe), oficjalne profile na facebooku, twitterze, instagramie, snapchacie i innych portalach społecznościowych. Kody możemy również otrzymać jako papierowy bon do naszych zakupów. Bardzo wygodnym (i polecanym przeze mnie) sposobem wyszukiwania kodów jest przeglądanie stron temu poświęconych, których lista znajduje się poniżej:

• Alerabat.com

• Blix (aplikacja na smartfona)

• Godealla.pl

• Groupon.pl

• Kody-bonusowe.pl

• Kuponiarnia.pl

• Pepper.pl

• Picodi.com

• Qpony.pl

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *