promocje

Konkursy bukmacherskie

17 września 2018 0

konkursy bukmacherskieObstawianie wyników rozgrywek sportowych wiąże się z pewnego rodzaju ryzykiem, dlatego zakłady bukmacherskie przygotowują specjalne oferty i bonusy, które zainteresują potencjalnych klientów i skłonią ich do zarejestrowania się na stronie. Osoby z doświadczeniem w obstawianiu również mają możliwość skorzystania z wielu zyskownych propozycji. Głównym celem takich działań jest przyciągnięcie klienta, a także nakłonienie go do czynnego udziału i obecności podczas różnych wydarzeń sportowych. Konkursy są zazwyczaj darmowe, a za pierwsze miejsca zdobyć można nagrody lub bonusy.

Jak działają konkursy bukmacherskie?

Zazwyczaj niczym nie różni się od zwykłego obstawiania. Gracze mają za zadanie podać swoje typy odnośnie konkretnej rozgrywki, które będą odpowiedzią na zadane pytania. Typer musi sprecyzować dokładny wynik, a także odgadnąć czy obie drużyny strzelą bramki, czy będzie rzut karny, który zespół otrzyma więcej żółtych kartek, czy liczba bramek będzie parzysta czy nieparzysta itp.. W konkursach mogą brać udział zarówno nowi gracze, jak i osoby doświadczone i obstawiające na co dzień. Warto zapoznać się z dokładnym regulaminem i warunkami konkursu, aby mieć pewność, że udział jest darmowy, a przewidziane nagrody nas interesują.

Dlaczego warto korzystać z konkursów bukmacherskich?

Największą zaletą wzięcia udziału w konkursie jest możliwość zdobycia nagród. W zależności od bukmachera, nagrody mogą być bardzo atrakcyjne. W niektórych konkursach wygrać można między innymi koszulkę z autografem popularnego piłkarza lub bilety na mecz. Bukmacherzy w ramach wygranej oferują także bonusy, które są dużą korzyścią dla doświadczonych graczy. Pozwalają one między innymi otrzymać dość dużą kwotę na konto i obstawić za darmo lub wziąć udział w zakładzie bez żadnego ryzyka. Konkursy dają również możliwość potrenowania swoich umiejętności w obstawianiu. Darmowe typowanie wyników pozwoli upewnić się, czy mamy wystarczająca wiedzę, aby zainwestować własne pieniądze.

Konkursy specjalne

Na takie oferty czekają szczególnie gracze zajmujący się obstawianiem na co dzień. Bukmacherzy organizują konkursy z bardzo atrakcyjnymi bonusami podczas wielkich wydarzeń sportowych, takich jak Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy. Daje to ogromną szansę na pomnożenie swojego majątku przy minimalnym lub zerowym wkładzie. Tego typu konkursy są również pewnego rodzaju urozmaiceniem i nowym wyzwaniem dla typerów, którzy mają szanse sprawdzić swoja wiedzę i umiejętności.

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *